Ο Στέλιος Παπαδόπουλος ο καλεσμένος στο νέο επεισόδιο The Classic One μας μοιράζει απλόχερα μπόλικη αγαύη (αγάπη) φτιάχνοντας την απόλυτη Margarita με Med και τη νόστιμη παραλλαγή της με Mezcal. Απολαύστε το όπως εμείς!
Ο Στέλιος Παπαδόπουλος ο καλεσμένος στο νέο επεισόδιο The Classic One μας μοιράζει απλόχερα μπόλικη αγαύη (αγάπη) φτιάχνοντας την απόλυτη Margarita με Med και τη νόστιμη παραλλαγή της με Mezcal. Απολαύστε το όπως εμείς!